Vieskan Konetarvike Oy

Olemme kehittäneet toimintaamme aina asiakaslähtöisesti ja niin aiomme toimia myös tulevaisuudessa. Meillä se tarkoittaa jatkuvaa valikoiman kehittämistä, luotettavia tavarantoimittajia ja täsmällisesti toimivia kuljetuksia jotta voimme vastata asiakkaidemme tarpeisiin. Pidämme ensiarvoisen tärkeänä että myymme oikean tuotteen, oikeaan paikkaan ja että hoidamme myymiimme tuotteisiin varaosat ja takuuasiat asianmukaisesti. Tarjoamme mahdollsuutta asioida myös verkkokaupassamme, Se on helppoa ja vaivatonta. Jos ostoksesi sopivuus tai jokin muu asia mietityttää voit soittaa meille ja kysyä, ammattitaitoiset myyjämme opastavat sinua mielellään! Vieskan Konetarvike Oy on vuonna 2008 perustettu kehittyvä yritys. Päätoimialamme on työkalujen, traktorin varaosien ja maatalouskoneiden kulutusosien kauppa. Asiakkainamme ovat urakoitsijat, maanviljelijät, korjaamot, teollisuus, kuljetusliikkeet ja muut tekevät ihmiset. Nykyinen myymälämme rakennettiin vuonna 2013 Ylivieskan Savarin alueelle.

Tervetuloa asiakkaaksemme verkkokauppaan tai myymälään!

Verkkokaupan yhteystiedot

Laskutuksen yhteystiedot

  • Puhelin: 0440420308
  • Sähköposti: johannes.kinnunen@konetarvike.fi
  • Laskutusosoite:

    Verkkolaskuosoite: 003731317887
    Välittäjätunnus: OKOYIHH
    Välittäjä: OP

    Paperilaskut osoitteeseen:
    Vieskan Konetarvike Oy
    C/O Tilitoimisto M. Hauhtonen Oy
    Savisilta 1
    84100 YLIVIESKA

Myymälän tiedot

  • Vieskan Konetarvike Oy
  •  Savarinväylä 11, 84100 Ylivieska
  •  Puhelin: 08 420308
  •  Sähköposti: myynti@konetarvike.fi

AUKIOLOAJAT

Maanantai - Perjantai

  • 08.00 - 17.00

Lauantai (HEINÄKUUN LAUANTAIT SULJETTU)

  •  09.00 - 13.00


Sunnuntai

  •  Suljettu

Johannes

Matti

katajala_antti.jpg

mäkinen_mika.jpg

Johannes Kinnunen
Yrittäjä
0440420308
johannes.kinnunen@konetarvike.fi
Matti Kauppila
Myyjä
0440420311
matti.kauppila@konetarvike.fi
Antti Katajala
Teollisuusmyynti
0504659545
antti.katajala@konetarvike.fi
Mika Mäkinen
Teollisuusmyynti
0504626762
mika.makinen@konetarvike.fi

Markus

Antti N

Juha

Markus Kinnunen
Yrittäjä
0440420309
markus.kinnunen@konetarvike.fi
Antti Niskanen
Myyjä/Varasto
0469213532
antti.niskanen@konetarvike.fi
Juha Pehkonen
Varasto
0504061549
juha.pehkonen@konetarvike.fi


Hyväksy

Käyttämällä sivusto hyväksyt evästeet